Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Dwa pokoje w dz. Dambonia ODI/M/2069

285 000 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 52.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2069

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na parterze 4-ro kondygnacyjnego bloku na osiedlu Dambonia.

Wokół dożo zieleni, blisko do sklepów, przychodni zdrowia.

Liczne linie MZK do centrum Opola.

Mieszkanie wymaga odświeżenia.

Wszystkie media miejskie.

Kuchnia widna w zabudowie.

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi2
Od kiedy wolne2020-09-18
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl