Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ciekawe, ustawne i słoneczne mieszkanie na Zaodrzu ODI/M/2025

269 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 47.67 m2

Numer oferty: ODI/M/2025

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu bardzo ciekawe, rozkładowe i jasne mieszkanie 3 pokojowe.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Na podłogach panele i płytki, okna pcv, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz 389 zł.

UMEBLOWANIE MIESZKANIA - DO UZGODNIENIA!!!

TERMIN PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI- DO UZGODNIENIA!!!


Wokół budynku liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, apteka, Szpital Wojskowy, sklepy, pizzeria itd.

CENA OFERTOWA: 269.000 zł do symbolicznej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku10
Oddzielna kuchniatak
Piętro7
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu389
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl