Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ciekawe mieszkanie pod inwestycję ODI/M/2041

384 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 64.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2041

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy bardzo ciekawe i rozkładowe mieszkanie z potencjałem, zlokalizowane na 1 piętrze w wysokim bloku.

ROZKŁAD:
Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, trzech sypialni,aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz toalety.

Na podłogach panele, na ścianach gładzie, w łazience i toalecie płytki podłogowe i ścienne.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz ok 600 zł( w zależności od ilości osób).

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe.W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, Politechnika Opolska,sklepy, przystanki MZK, okolica świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

TERMIN PRZEKAZANIA- DO UZGODNIENIA.
W MIESZKANIU MOGĄ POZOSTAĆ WSZYSTKIE MEBLE- KWESTIA UZGODNIENIA Z WŁAŚCICIELEM.


CENA OFERTOWA:384.000 zł

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi4
Materiał budowywielka płyta
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl