Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ciekawe i ustawne 3 pokoje Stary ZWM ODI/M/2030

319 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 61.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2030

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy ciekawe,zadbane i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w jednym z niskich bloków w dzielnicy ZWM.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
salon z aneksem kuchennym w zabudowie, 2 sypialnie( z większej wyjście na zabezpieczony siatką balkon), obszerny przedpokój oraz łazienka z wc.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz około 500 zł, okna pcv, stolarka drzwiowa wewnętrzna nowego typu.
Nieruchomość w bardzo przyzwoitym stanie, do odświeżenia, idealna pod inwestycję.

SPORA LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH!!!

W pobliżu przystanki MZK, Politechnika Opolska, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, apteki, supermarket oraz pozostałe punkty usługowe.
Świetna komunikacja autobusowa z pozostałą częścią miasta.

termin przekazania - od zaraz!!!

CENA OFERTOWA:319.000 zł.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Piętro3
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Umeblowanetak
Wysokość czynszu500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl