Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ciekawe i słoneczne mieszkanie z 2 balkonami na Malince ODI/M/2058

285 000 zł

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 59.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2058

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU BARDZO JASNE, USTAWNE I CIEKAWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE, ZLOKALIZOWANE W JEDNYM Z NISKICH BLOKÓW NA MALINCE.

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD NAJEM!!!

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

jasny i ustawny salon, dwie sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój

Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda ogrzewana piecykiem gazowym, czynsz 450 zł.

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, szpital, przystanki MZK apteki, bank, poczta, sklepy oraz pozostałe punkty usługowe.

Nieruchomość świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

TERMIN PRZEKAZANIA- DO UZGODNIENIA.


CENA TRANSAKCYJNA: 285.000 zł bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl