Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne, ustawne i zadbane 3 pokoje na Jodłowej ODI/M/2028

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 62.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2028

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

REZERWACJA

Z przyjemnością przedstawiamy bardzo ładne, ustawne i słoneczne mieszkanie,zlokalizowane w niskim bloku w Kolonii Gosławickiej.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
ustawny i słoneczny salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, jasna kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd(zmywarka z piekarnikiem,płyta gazowa, lodówka,okap).

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz 580 zł.

W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem agd, szafa w przedpokoju, całe wyposażenie łazienki poza pralką. Pozostałe meble do uzgodnienia.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica, mieszkańcy mają do dyspozycji dwa parkingi otwierane pilotem oraz parking obok bloku.

W pobliżu przedszkole, żłobek, szpital Kliniczny, przychodnia,przystanki MZK, sklepy i pozostałe punkty usługowe.

TERMIN PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI DO UZGODNIENIA!!!

CENA OFERTOWA : 349.000 ZŁ.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro2
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu580
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl