Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

ATRAKCYJNE , SŁONECZNE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI ODI/M/2055

320 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 60.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2055

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!


MIESZKANIE W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE Z POLITECHNIKĄ OPOLSKĄ

Z przyjemnością przedstawiamy atrakcyjne i bardzo zadbane mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy ZWM.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
przestronny i słoneczny salon, ustawna sypialnia, gabinet, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd,łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.

Na podłodze w salonie deska barlinecka w pozostałych pokojach i przedpokoju panele, na ścianach gładzie.

W łazience oraz w toalecie płytki podłogowe i ścienne.

Okna plastikowe, drzwi wewnętrzne nowego typu, instalacja elektryczna oraz wod-kan zostały wymienione 10 lat temu, w oknach rolety wewnętrzne natomiast na balkonie założono markizę, wystawka okien wschód- zachód,

NIERUCHOMOŚĆ DO ODŚWIEŻENIA

W CENIE NIERUCHOMOŚCI POZOSTAJE:
Cała zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd :(płyta indukcyjna, okap, lodówka, zmywarka,piekarnik)

meble łazienkowe wraz z pralką, szafka wisząca w toalecie , duża szafa oraz garderoba w przedpokoju,
pozostałe meble do uzgodnienia.

Woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej, czynsz przy 2 osobach - 550 zł, do mieszkania przynależy piwnica i balkon.

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe, sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, Urząd pracy, przystanki MZK świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta.

NIERUCHOMOŚĆ Z ODRĘBNĄ WŁASNOŚCIĄ!!!

CENA NIERUCHOMOŚCI: 320.000 z bez możliwości negocjacji.



(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro3
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu550
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl