Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne 2 pokoje po remoncie w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2062

329 900 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 56.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2062

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD NAJEM!!!

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, słoneczne i atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w jednym z niskich bloków w Kolonii Gosławickiej.

Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, jasnej i ustawnej sypialni , przestronnej i słonecznej kuchni oraz, łazienki z wc oraz sporego przedpokoju.

Na ścianach gładzie, na podłogach panele, w całym mieszkaniu podwieszane sufity, oświetlenie ledowe, w łazience na podłodze oraz ścianach płytki,drzwi wewnętrzne nowego typu, drzwi wejściowe nowe.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.


Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz 386 zł miesięcznie.

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców.
W pobliżu żłobek, przedszkole, przychodnia, apteka, Szpital, place zabaw, supermarket i pozostałe punkty usługowe.

CENA TRANSAKCYJNA: 329.900 zł.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi2
Oddzielna kuchniatak
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu386
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl