Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

4 pokoje+ garaż+ ogródek ODI/M/2059

372 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 85.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2059

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane jest w dzielnicy Zaodrze w Opolu.
Mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone jest na parterze w dwu piętrowej kamienicy.
Niebywałym atutem jest przynależne do lokalu 231 m2 zagospodarowanej działki oraz garaż.

Standard wykończenia:
-podłogi- płytki, panele, wykładzina PCV,
-ściany- gładzie, płytki
-okna PCV

Ogrzewanie gazowe,
Czynsz administracyjny-280 zł.
Do mieszkania przynależą 2 piwnice, każda po 16 m2.

Termin wydania nieruchomości-do uzgodnienia.

Cena 372 000 zł.

Zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń i umów się na bezpłatna prezentację.


(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku2
Ogródektak
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu280
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl