Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 pokoje ZWM ODI/M/2007

409 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 75.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2007

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w dzieciny ZWM w Opolu.

Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane, wszystkie instalacje zostały wymienione.

Lokal składa się z:
-dużego, jasnego salonu połączonego z kuchnią,
-dużej łazienki z wanną
-dwóch sypialni
-przedpokoju z wnęką na szafę.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Woda i ogrzewanie miejskie.

Pod blokiem, kilka tygodni temu, powstał plac zabaw dla dzieci.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe, w pobliżu szkoła podstawowe,przychodnia,apteka, sklepy, przystanki mzk oraz pozostałe punkty usługowe i gastronomiczne.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj zadzwoń już teraz!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl