Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 POKOJE ZWM ODI/M/1998

270 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 70.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1998

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

TYLKO U NAS
NOWA NIŻSZA CENA!
CENA BEZ NEGOCJACJI !

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 pietrze w dzielnicy ZWM w Opolu.

Rozkład:
-dwie sypialnie
-aneks kuchenny połączony z salonem
-duża łazienka z WC
-przedpokój z wbudowana szafą
-piwnica
-dodatkowe pomieszczenie gospodarcze ok 6 m2, jako 4 pokój
-balkon typu loggia

Wykończenie:
-ściany-gładzie,tynk strukturalny,tapeta, płytki
-podłogi-panele, płytki

-Miesięczne opłaty eksploatacyjne wynoszą około 680 zł/4 osoby

Media: ogrzewanie i ciepła woda miejskie

Budynek docieplony, nowa elewacja, wyposażony w linię telefoniczną, internet, usytuowany na terenie osiedla mieszkaniowego w spokojnej lokalizacji.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura: przedszkole, żłobek, szkoła, przychodnia, poczta,apteka, sklepy,kościół

Lokal spółdzielczo własnościowy z założoną księga wieczystą.

Cena 270 000zł.

Zainteresowała Cie nasza oferta -zadzwoń ,napisz i umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Piętro3
Piwnicatak
Pom. użytkowetak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu680
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl