Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

3 pokoje Zaodrze ODI/M/2004

288 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 55.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2004

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania, a do tego cenisz komfort i jakość wykończenia, to ta oferta jest dla Ciebie!

W naszej ofercie posiadamy do sprzedaż ustawne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 55 m2.
Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w dwu piętrowej kamienicy w dzielnicy Zaodrze w Opolu.
Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem, dwóch niezależnych pokoi oraz łazienki z WC.
Mieszkanie jest wykończone - kupujesz i mieszkasz.

W lokalu na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchenna.

Standard wykończenia- gładzie, płytki, parkiet dębowy ,okna PCV

Do mieszkania przynależy również piwnica ok 4,5 m2.
Stan budynku- po remoncie, obiekt zamknięty.
Czynsz 600 zł/4 osoby.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda ciepła-junkers.


Funkcjonalny rozkład, standard wykończenia, bezpieczeństwo oraz lokalizacja to największe atuty tej nieruchomości.
Cena 288000

Nie trać czasu i umów się, aby obejrzeć mieszkanie, zanim zrobi to ktoś inny!

Potrzebujesz dodatkowych środków na zakup nieruchomości, dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi3
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu600
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl