Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 pokoje ulica Grota Roweckiego ODI/M/2022

320 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 60.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2022

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Grota Roweckiego w Opolu.

Nieruchomość składa się z:
- 3 pokoi
- łazienki
- toalety
- kuchni

Na podłogach panele oraz płytki,na ścianach gładzie, tapety i płytki.

Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.
Czynsz 560 zł/ 3 osoby.

W cenie nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe, przychodnia, sklepy i pozostałe punkty usługowe.

Mieszkanie mieści się w niskim budynku, dużo zieleni i spokój to niewątpliwe atuty usytuowania lokalu.W budynku znajdują się 2 rowerownie oraz suszarnia.
Cena 320 tys/ do negocjacji.


Zainteresowała Cie nasza oferta -zadzwoń, umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro4
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu560
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl