Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

3 pokoje-parter- Kolonia Gosławicka ODI/M/2099

359 000 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 56.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2099

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, IDEALNEGO dla rodziny lub pod inwestycję .
Lokal zlokalizowany na parterze w niskim trzy piętrowym bloku.

Powierzchnia 56,00 m2 została podzielona na:
-przedpokój
-pokój dzienny
-drugi pokój
-trzeci pokój
-kuchnia
-łazienka

Wykończenie:
-ściany- gładzie gipsowe, płytki
-podłogi- panele, płytki
-okna- PCV

Dostępne media:
- woda zimna miejska
- woda ciepła miejska
- ogrzewanie miejskie
- energia elektryczna

Do mieszkania przynależą 2 piwnice.
Osiedle posiada sporo miejsc parkingowych dla mieszkańców co jest dodatkowym atutem.
Ilość pomieszczeń pozwala na swobodne zamieszkanie przez kilkuosobową rodzinę. w budynku jest także wózkarnia oraz suszarnia.
Mieszkanie własnościowe z udziałem w gruncie, bez obciążeń hipotecznych.

CZYNSZ za 3 osoby: ok.600zł.


Okolica:
Spokojna okolica w pobliżu której znajduje się cała potrzebna infrastruktura.

Cena 359000 zł.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta- zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl