Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 pokoje gmina Niemodlin ODI/M/2115

220 000 zł

Lokalizacja: gm. Niemodlin

Powierzchnia: 77.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2115

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

TYLKO U NAS !
Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy?

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem położone na 1 piętrze w budynku jednopiętrowym.
Budynek 4 lokalowy,parter-2 lokale, piętro- 2 lokale, powyżej znajduje si e powierzchnia która zajmuje strych.

Rozkład:
I poziom: po prawej stronie od wejścia do mieszkania mamy sypialnie po lewej stronie jest mały korytarz, pokój, łazienka oraz widna kuchnia, na przeciw drzwi wejściowych jest duży przedpokój oraz salon.

Do mieszkania przynależy piwnica- wpisana w księgę wieczystą.

Wykończenie:
- podłogi- panele, płytki,
- ściany- gładzie, tynk strukturalny, płytki,
- okna -PCV,
-stolarka drzwiowa- starego
typu.

Dostępne media:
- prąd
- woda zimna
- szambo

Mieszkanie było stopniowo remontowane. Dach po remoncie.

Tylko 4,1 km do Niemodlina. Odległość do Opola- 23 km.

Cena 220 000 zł

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentacje!

Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego.



(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pokoi3
Materiał budowycegła
Oddzielna kuchniatak
Ogródektak
Piętro1
Pom. użytkowetak
Rodzaj ogrzewaniakotłownia
Rodzaj zabudowydom wolnostojący
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl