Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/M/2090

360 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 84.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2090

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Masz wolne środki? Chcesz zainwestować i mieć z tego pewny dochód? TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bliskie Zaodrze.

Ze względu na lokalizacje nie ma problemu z wynajmem.

Rozkład:
- 3 pokoje (20 m2, 20m2.9 m2)
- widna kuchnia
- przedpokój z garderobą
- łazienka z WC

Wykończenie:
- ściany- gładzie, płytki
- podłogi- panele, płytki
- okna PCV
Ogrzewanie- piece akumulacyjne z wyładowaniem dynamicznym, licznik dwustrefowy.

Czynsz- 280 zł + fundusz remontowy-1,15 zł za m2

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta: zaledwie 10 min. do centrum, dojazd kilkoma liniami komunikacji miejskiej.

Pełna infrastruktura miejska- sklepy, przedszkola, szkoły, apteka czynna 24 h, szpital, przychodnia, poczta, banki. ścieżki rowerowe

Idealne miejsce dla osób, które potrzebują mieć szybki i łatwy dostęp do Centrum miasta oraz obwodnicy.

Cena 360 000 zł

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.



(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku4
Oddzielna kuchniatak
Piętro4
Rodzaj ogrzewaniaelektryczne
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Wysokość czynszu280
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl