Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

2 pokoje 74 m2 ul. Katowicka pod inwestycje ODI/M/1915

270 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 74.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1915

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u nas!
Oferta na Wyłączność!

Mamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Opolu na ul. Katowickiej.

Lokalizacja nieruchomości to tylko jeden z atutów tego mieszkania.

Mieszkanie o powierzchni 74 m2, mieści się na pierwszym pietrze w niskiej 3 piętrowej kamienicy.

Istniej możliwość przerobienia tej nieruchomości na mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami!

Lokal składa się z:

- dużego pokoju
- pokoju
- przedpokoju
- garderoby
- jasnej kuchni

Mieszkanie jest przeznaczone do remontu.

Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce parkingowe!

Do lokalu przynależy piwnica. Czynsz w wysokości 470 zł (w tym fundusz remontowy w wysokości około 200 zł)
Czas przekazania do uzgodnienia.
Bardzo dobra lokalizacja i spokojna okolica nadają atrakcyjności tej nieruchomości.
W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki MZK.

Cena 270.000 zł! Polecamy!!!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Internettak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi2
Materiał budowycegła
Oddzielna kuchniatak
Piętro1
Pom. użytkowetak
Rodzaj ogrzewaniaelektryczne
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado remontu
Telewizja kablowatak
Typ okiendrewniane
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl