Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje na Zaodrzu po kapitalnym remoncie ODI/M/2029LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2029
299 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe, ustawne i słoneczne mieszkanie na Zaodrzu ODI/D/2026LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/D/2026
269 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje +1 w śródmieściu ODI/M/2021LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2021
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ZWM ODI/M/2007LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2007
390 000 zł372 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3 pokojowe ZWM ODI/M/1997LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1997
310 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne 3 pokojowe na osiedlu ZWM ODI/M/1996LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1996
290 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne 3 pokoje ODI/M/1982LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1982
399 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i przestrzenne z ogródkiem i garażem ODI/M/1981LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1981
370 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 Pokoje z loggią pod inwestycje!!! ODI/M/1504LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1504
OFERTA ZAWIESZONA
« poprzednie oferty
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl