Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal do wynajęcia

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

Lokale Zakrzów Opole ODI/LW/246

450 zł / MIES.

Lokalizacja: Zakrzów

Powierzchnia: 11.00 m2

Numer oferty: ODI/LW/246

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Do wynajęcia lokale użytkowe mieszczące się w Opolu, w dzielnicy Zakrzów.

Pierwszy lokal o powierzchni 11 m2 umiejscowiony jest na parterze i pozwala praktycznie prowadzić w nim każdy rodzaj działalności.

Cena wynajmu 450 zł plus media (brak klimatyzacji)

Drugi lokal o powierzchni 76 m2 umiejscowiony jest na I piętrze i posiada 3 oddziele pokoje, pozwala praktycznie prowadzić w nim każdy rodzaj działalności.
Lokal znajduje się w bliskiej odległości od obwodnicy północnej miasta Opola.

Cena wynajmu 1600 zł plus media (każde pomieszczenie jest klimatyzowane)

W każdym lokalu dostępne media:
prąd, woda, kanalizacja.
Dogodny dojazd i umiejscowienie, są atutem lokalu.
Dostępne od zaraz.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Klimatyzacjatak
Lokal biurowytak
Ogrzewanietak
Parkingtak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl