Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal do wynajęcia

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM OPOLA

12 600 zł / MIES.

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 360.00 m2

Numer oferty: ODI/LW/251

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Do wynajęcia lokal użytkowy z potencjałem w Centrum Opola.
Lokal na parterze o powierzchni 360m2 składający się z 3 dużych pomieszczeń
-130m2
-155m2
-80m2

Idealnie nadaje się na hurtownię,lub wszelkiego rodzaju działalność usługowo-handlową.
Doskonała lokalizacja w Centrum miasta przy ulicy.
Przed lokalem duży parking-bezpłatny dla Najemcy i potencjalnych klientów jest na pewno dużym atutem tej oferty. Dojazd wprost z ulicy.

Cena 35 zł za m2- do negocjacji.

Zainteresowała Cię ta oferta?
zadzwoń, lub napisz i umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Internettak
Lokal handlowytak
Lokal usługowytak
Ogrzewanietak
Parkingtak
Piętroparter
Prądtak
Stan wykończeniagotowy
Telefontak
Teren zamkniętytak
Umiejscowienieoddzielny obiekt
Witrynatak
Wodatak
Wolne od2019-07-16
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl