Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal do wynajęcia

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Lokal użytkowy 13 m2 Opole ul. Reymonta

300 zł / MIES.

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 12.71 m2

Numer oferty: ODI/LW/254

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszczącego się na parterze z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową np. biuro rachunkowe.
Lokal ma 12.71 m2, jest to jedno ustawne pomieszczenie w kształcie prostokąta o wymiarach 258/493 cm z oknem i oddzielnym wejściem.


Wykończenie:
- podłogi-płytki
- ściany- tynk
- okno -PCV


Dostępne media:
- prąd
- ogrzewanie miejskie
- WC i umywalka w pomieszczeniu zewnętrznym

Drzwi i okno zabezpieczone kratą zewnętrzną.

Przy budynku są dostępne miejsca parkingowe.

Czynsz najmu 300 zł + opłaty za media.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Lokal biurowytak
Lokal usługowytak
Ogrzewanietak
Parkingtak
Piętroparter
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl