Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Lokal bliskie Zaodrze ODI/LW/238

1 900 zł

1 600 zł / MIES.

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 41.00 m2

Numer oferty: ODI/LW/238

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości pod wynajem, zlokalizowanej na bliskim Zaodrzu, 5 minut piechotą od Rynku.

Jest to lokal użytkowy o powierzchni 41 m2. Składający się z 2 niezależnych pomieszczeń, WC oraz przedsionka.

Doskonale nadaje się do prowadzenia np. zakładu fryzjerskiego, punktu kosmetycznego lub biura rachunkowego (bliska odległość od ZUS jest w tym przypadku sporym atutem).

Przy budynku są miejsca parkingowe.

Lokal posiadający dużą witrynę znajduje się na parterze kamienicy. W pobliżu znajdują się również inne lokale użytkowe, gdzie prowadzona jest nieuciążliwa działalność.

Czynsz najmu 1600 zł + opłaty za media (prąd i gaz) i jedynie ok. 100 zł czynszu administracyjnego

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Lokal biurowytak
Lokal usługowytak
Piętroparter
Umiejscowieniew kamienicy
Witrynatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl