Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal do wynajęcia

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Lokal 19 m2 przy ul. Reymonta ODI/LW/252

700 zł / MIES.

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 19.00 m2

Numer oferty: ODI/LW/252

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Prezentujemy Państwu Lokal mieszczący się na parterze z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową np. np. zakład fryzjerski, punkt kosmetyczny lub biuro rachunkowe.
Lokal ma 19m2, na co składa się jedno duże pomieszczenie, WC i małe zaplecze.

Wykończenie:
- podłogi-płytki, wykładzina
PCV
- ściany- gładzie, płytki,
- okna -PCV,


Dostępne media:
- prąd
- woda

Przy budynku są dostępne miejsca parkingowe.
Poprzednio znajdował się salon stylizacji paznokci, istnieje możliwość odkupienia widocznego na zdjęciach umeblowania.

Czynsz najmu 700 zł + opłaty za media.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Lokal biurowytak
Lokal usługowytak
Parkingtak
Piętroparter
Prądtak
Rolety antywłamaniowetak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl