Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Grunt Sprzedam ODI/G/2037

255 500 zł

Lokalizacja: Zawada

Powierzchnia: 2400.00 m2

Numer oferty: ODI/G/2037

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Na sprzedaż działka budowlana w Zawadzie. Działka o powierzchni 24 ar , do działki przynależy też droga dojazdowa. Kształt działki to prostokąt 34x68 m, płaska.
Do działki doprowadzony jest prąd,woda z sieci ,budowana będzie kanalizacja.Działka leży w bocznej ulicy.
Do centrum Opola dogodny dojazd od 5 km.Działkę można podzielić na dwie odrębne posiadłości.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd polnytak
Położeniepod miastem
Prądtak
Typ działkibudowlana
W sąsiedztwie otwarty terentak
Wymiary34 x 68
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl