Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Działka w Zawadzie k/ Opola ODI/G/671

150 000 zł

Lokalizacja: Zawada

Powierzchnia: 1148.00 m2

Numer oferty: ODI/G/671

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 11,48 ar położoną w miejscowości Zawada, ok 5 km od Opola.

Działka ma kształt kwadratu, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dostępne media: prąd, woda z sieci, kanalizacja.

Idealne miejsce do wypoczynku- tereny zielone, lasy,

Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Położeniepod miastem
Prądtak
Typ działkibudowlana
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl