Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

Działka Opole-Wrzoski ul. Wrocławska ODI/G/663

847 000 zł

Lokalizacja: Opole-Wrzoski

Powierzchnia: 5297.00 m2

Numer oferty: ODI/G/663

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Opolu o powierzchni 0,48 hektara.
Grunt jest w trakcie podziału geodezyjnego na dwie mniejsze działki.
Działka zabudowana budynkiem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym do rozbiórki.

Ten atrakcyjny teren bezpośrednio graniczy z obwodnicą miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Opolskiej Strefy Ekonomicznej. Dojazd od drogi asfaltowej.
Wszystkie media w drodze przy działce.

Doskonały dojazd do Opola, 5 minut do centrum handlowego "Karolinka".

Doskonała lokalizacja, bardzo dobre połączenie z autostradą A4.

Cena 847 000 zł/do negocjacji.

Zapraszamy na bezpośrednią prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Ogrodzenietak
Położeniemiasto
Prądtak
Typ działkibudowlana
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl