Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Działka Opole ODI/G/647

2 646 840 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 9453.00 m2

Numer oferty: ODI/G/647

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Opolu o powierzchni 0,9453 hektara.


Nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca grunt o pow. 0,3531 ha, oraz pow. 0,5922 ha o łącznej powierzchni 0,9453 ha położona w Opolu . Dla nieruchomości obowiązują ustalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Opola oznaczonego symbolem 22.4.P - tj. strefa aktywności gospodarczej.
Forma własności - użytkowanie wieczyste.

Cena 2 646 840 zł

Zapraszamy na bezpośrednią prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniemiasto
Typ działkipod inwestycję
Dojazd utwardzonytak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl