Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Działka Mechnice ODI/G/668

876 000 zł

Lokalizacja: Mechnice

Powierzchnia: 5007.00 m2

Numer oferty: ODI/G/668

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Polecamy do zakupu działkę niezabudowaną położoną w Mechnicach.

Grunt o pow. 5007 m2 w regularnym kształcie prostokąta.

Nieruchomość zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Media - prąd , woda, kanalizacja w sąsiedztwie działki, dojazd drogą utwardzoną, ok. 50 m od drogi asfaltowej.
Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta (bez obciążeń i roszczeń).
Cena 876 000 zł, do negocjacji.

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl