Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Działka inwestycyjna Mechnice ODI/G/669

792 000 zł

Lokalizacja: Mechnice

Powierzchnia: 6890.00 m2

Numer oferty: ODI/G/669

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Polecamy do zakupu działkę niezabudowaną położoną w Mechnicach.

Grunt o pow. 6890 w regularnym kształcie prostokąta

Media - prąd , woda, kanalizacja w sąsiedztwie działki, Dojazd od drogi asfaltowej

Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta (bez obciążeń i roszczeń).
Cena 792 000 zł/ do negocjacji.

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniepod miastem
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl