Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Działka budowlana w Gosławicach ODI/G/666

635 000 zł

Lokalizacja: Gosławice

Powierzchnia: 1500.00 m2

Numer oferty: ODI/G/666

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ DZIAŁKI BUDOWLANEJ, ZLOKALIZOWANEJ W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI OPOLA.

W pobliżu szkoły podstawowe, przedszkole, urząd pracy, Uczelnia, sklepy, przystanki MZK.

PRĄD, KANALIZACJA, WODA W DRODZE

Istnieje możliwość dokupienia działki obok.

CENA TRANSAKCYJNA:635.000 ZŁ

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Położeniemiasto
Prądtak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl