Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji ODI/G/665

816 000 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 20.01 m2

Numer oferty: ODI/G/665

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z domem, zlokalizowaną w pobliżu Starego ZWM.

W pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe, przedszkole, Uczelnia, sklepy, przystanki MZK. Świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta.

MEDIA:
prąd, woda, węzeł ciepłownicze ECO w ulicy, kanalizacja

Część działki obecnie jest wynajmowana więc można dodatkowo przejąć najemców.

Istnieje możliwość dokupienia działki obok.

CENA TRANSAKCYJNA: 816.000 ZŁ.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Kanalizacjatak
Ogrodzenietak
Położeniemiasto
Prądtak
Typ działkibudowlana
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl