Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

Działka budowlana Sowin atrakcyjna cena ODI/G/660

60 000 zł

Lokalizacja: Sowin

Powierzchnia: 1600.00 m2

Numer oferty: ODI/G/660

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w atrakcyjnej cenie w przepięknym Sowinie gmina Łambinowice.
Działka położona jest pod samym lasem, dala od hałasu.

-Prąd i woda w granicy
-Droga dojazdowa do posesji
asfaltowa
-Teren nie zalewowy
-31 km od Opola
- Dostęp do drogi powiatowej

Spokojna okolica, blisko natury. Urokliwe miejsce ,blisko natury działka czeka na nowego właściciela.

Cena 60 000 zł.

Zapraszam na oględziny to nic nie kosztuje ,a może właśnie dla Państwa będzie to idealna lokalizacja na budowę domu.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Położeniewieś
Typ działkibudowlana
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl