Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Działka budowlana ODI/G/662

155 000 zł

Lokalizacja: Ochodze

Powierzchnia: 32.63 m2

Numer oferty: ODI/G/662

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży sporej działki w części przewidzianej pod budowę domu, położonej w Ochodzach z dobrym dojazdem do Opola (ok. 12 kilometrów do centrum). Działka ma powierzchnię ponad 32 ar. z czego ok. 10 ar przewidziane jest w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę. Dojazd drogą asfaltową i szutrową. Bardzo spokojna i cicha okolica. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.
Media: woda, prąd oraz kanalizacja w drodze.
Cena ofertowa 155.000 zł.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Położeniewieś
Prądtak
Typ działkirolno-budowlana
Dojazd utwardzonytak
W sąsiedztwie otwarty terentak
Wodatak
Wymiary3263
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl