Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Duża działka budowlana Krasiejów ODI/G/672

240 000 zł

Lokalizacja: Krasiejów

Powierzchnia: 7092.00 m2

Numer oferty: ODI/G/672

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, o powierzchni 70,92 ara w miejscowości Krasiejów gmina Ozimek.

Kształt: prostokąt, nieregularny, teren płaski.
Dojazd drogą asfaltową, działka częściowo ogrodzona.
Media w drodze. Działka położona jest w bliskiej odległości zabudowy domów jednorodzinnych wolnostojących.


Spokojna okolica zapewnia możliwość komfortowego wypoczynku i rekreacji .
W pobliżu pełna infrastruktura jak: szkoła, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia i inne punkty usługowo-handlowe oraz Jura Park Krasiejów.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona numerem MN -70- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym = zabudowa usługowa.

Cena 240 000zł/do negocjacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na prezentacje.




(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Kanalizacjatak
Ogrodzenietak
Położeniewieś
Prądtak
Typ działkibudowlana
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl