Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom do wynajęcia

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Dom Kolonia Gosławicka ODI/Dw/118

3 500 zł / MIES.

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 200.00 m2

Numer oferty: ODI/Dw/118

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

OFERTA SKIEROWANA DO RODZIN Z DZIEĆMI

Do wynajęcia dom w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Budynek dwukondygnacyjny, 5 pokoi,2 łazienki, pomieszczenia gospodarcze.

Rozkład:
parter-2 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedpokoje
1 piętro- 3 pokoje, łazienka
podpiwniczenie- 2 pomieszczenia gospodarcze.

Teren ogrodzony, działka zagospodarowana.

Czynsz najmu 3 500 zł/ miesiąc
Dodatkowe koszty- prąd, gaz, woda, śmieci/ liczniki przepisane na Najemcę.
Wymagana kaucja zwrotna -5000 zł.
Do wynajęcia od zaraz.

LOKALIZCJA: nieuciążliwa, dobrze skomunikowana z centrum miasta w sąsiedztwie zabudowań o charakterze mieszkalnym.

Zainteresowała Cię nasza oferta -zadzwoń i umów się na bezpośrednią prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Gaztak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi4
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie gazowetak
Powierzchnia działki (m2)400
Prądtak
Teren zamkniętytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl