Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom do wynajęcia

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

Dom dla pracowników Opole ul. Grudzicka ODI/MW/729

5 000 zł / MIES.

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 180.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/729

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Tylko u nas!
Oferta kierowana do firm oraz pracowników
Przedstawiamy do wynajęcia dom zlokalizowanego przy ul. Grudzickiej Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Budynek piętrowy położony na 4 arowej działce.
Rozkład: 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, pralnia, suszarnia, pomieszczenie gospodarcze.
Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt dzienny.

Cena najmu nieruchomości to 5.000zł za całość domu- 10 miejsc.
W cenę wchodzi telewizja .
Dodatkowo trzeba doliczyć zużycie wody i prądu oraz gazu.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Gaztak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi6
Materiał budowycegła
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Powierzchnia działki (m2)400
Prądtak
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl