Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom do wynajęcia

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Dom 5 pokoi Kolonia Gosławicka ODI/Dw/117

5 000 zł / MIES.

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 200.00 m2

Numer oferty: ODI/Dw/117

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Oferta tylko dla pracowników
Z przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia dom w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Budynek dwukondygnacyjny, 5 pokoi,2 łazienki.

Rozkład:
parter-2 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedpokoje
1 piętro- 3 pokoje, łazienka
podpiwniczenie- 2 pomieszczenia gospodarcze.

Dom przygotowany do wynajmu dla 11-13 pracowników.
Teren ogrodzony, działka zagospodarowana.

Czynsz najmu 5 000 zł/do negocjacji.
Dodatkowe koszty- prąd, gaz, woda, śmieci.
Wymagana kaucja zwrotna -5000 zł.
Do wynajęcia od 1 czerwca 2021 roku.

LOKALIZCJA: nieuciążliwa, dobrze skomunikowana z centrum miasta w sąsiedztwie zabudowań o charakterze mieszkalnym.

Zainteresowała Cię nasza oferta -zadzwoń i umów się na bezpośrednią prezentację.





(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Powierzchnia działki (m2)400
Położeniemiasto
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl