Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjny, nowoczesny i wyposażony dom ODI/DW/116

3 100 zł / MIES.

Lokalizacja: Gosławice

Powierzchnia: 86.00 m2

Numer oferty: ODI/DW/116

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z:
salonu z aneksem kuchennym(kuchnia w zabudowie), 3 sypialni( w tym jedna z garderobą), łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatrołapu. Najemca do swojej dyspozycji ma również stryszek ( narty, choinka i inna lekkie przedmioty).

STANDARD WYKOŃCZENIA:

w całym domu jest ogrzewanie gazowe podłogowe(poza sypialniami), płytki na podłogach na dole, w sypialniach i górnym przedpokoju położono panele, na ścianach tynki gipsowe, w łazience i wc płytki podłogowe i ścienne.

Najemca otrzymuje umeblowany dom bez możliwości zabrania mebli przez właściciela.

Przed domem miejsca parkingowe, w pobliżu żłobek, przedszkole, szpital, apteka, market, sklepy oraz przystanki mzk.

TERMIN PRZEKAZANIA - 02.2021

WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY.
KAUCJA 3100 ZŁ


CENA NAJMU:3100 ZŁ + MEDIA(woda, prąd, gaz, śmieci).

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kanalizacjatak
Liczba pięterparterowy
Liczba pokoi4
Materiał budowycegła
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Położeniemiasto
Rodzaj zabudowybliźniak
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Umeblowanietak
Wysokość czynszu3100
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl