Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom dwurodzinny w Zawadzie z potencjałem ODI/D/2058LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/D/2058
850 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom ODI/D/2039LOKALIZACJA: MURÓWOFERTA NR: ODI/D/2039
OFERTA ZAWIESZONA
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Czarnowąsach!LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/973
330 000 zł280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Opole - Czarnowąsy ODI/D/773LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/773
699 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Rzędów ODI/D/704LOKALIZACJA: GM. TURAWAOFERTA NR: ODI/D/704
OFERTA ZAWIESZONA
DOM NA SPRZEDAŻDom Opole NOWA CENA! ODI/D/667LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/667
1 380 000 zł899 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻKamienica w Korfantowie ODI/D/564LOKALIZACJA: KORFANTÓWOFERTA NR: ODI/D/564
460 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻDom w Chrząstowicach ODI/D/515LOKALIZACJA: CHRZĄSTOWICEOFERTA NR: ODI/D/515
OFERTA ZAWIESZONA
« poprzednie oferty
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl