Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Słoneczny i ustawny z potencjałem, do remontu ODI/D/2053

Lokalizacja: Dębska Kuźnia

Powierzchnia: 115.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2053

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEROBIENIA NA DWIE RODZINY!!!.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w gminie Chrząstowice.

Budynek o powierzchni użytkowej 115 m2, na którą składają się: - na parterze obszerny salon, kuchnia, łazienka, weranda.
- na piętrze 4 pokoje.

Dom usytuowany na 10 arowej działce, dojazd ulicą asfaltową.
Budynek ocieplony, otynkowany.

Standard wykończenia:
Dom wybudowany z cegły, dach pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV każde z roletą zewnętrzną, na ścianach tynki, na podłodze panele, płytki.
Ogrzewanie węglowe.
Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego.
Na działce wiata dołączona do bryły budynku, oraz wolnostojący garaż.

Cena 370.000 zł, bez negocjacji POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Liczba pokoi5
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1000
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado remontu
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl