Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Przestronny i ciekawy z dużą działką w Grudzicach ODI/D/968

590 000 zł

Lokalizacja: Grudzice

Powierzchnia: 240.00 m2

Numer oferty: ODI/D/968

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Posiadamy w ofercie ciekawy i przestronny dom,w zabudowie bliźniaczej.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
PARTER:
wiatrołap,duża i jasna kuchnia częściowo otwarta na duży hall z kominkiem,salon z jadalnią z wyjściem na tarasi ogród.

PIĘTRO:
przechodni pokój,z którego wchodzi się do 2 sypialni, antresola z wygospodarowanym
pokojem(możliwość zmiany wielkości pokoju),łazienka.

PRZYZIEMIE:
hall,duży pokój, łazienka, garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Na podłogach płytki ,parkiety oraz panele, na ścianach gładzie.

Ogrzewanie elektryczne i kominkowe(koszt ok 300 zł),na działce duża wiata z podjazdem,działka zagospodarowana z oczkiem wodnymi krzewami oraz miejscem na grila, gaz w ulicy.

Budynek ocieplony, dachówka ceramiczna,instalacja elektryczna w miedzi, wszystkie instalacje wod-kan zrobione.

Okolica spokojna,w pobliżu sklep,szkoła,przystanek mzk,siłownia na wolnym powietrzu,plac zabaw,piekarnia, do Centrum 10 minut samochodem.

TERMIN PRZEKAZANIA OD ZARAZ!!!

CENA OFERTOWA: 590.000 zł do negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)600
Położeniemiasto
Prądtak
Rodzaj zabudowybliźniak
Rok budowy1995
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl