Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Połowa domu w Boroszowie do remontu

250 000 zł

Lokalizacja: Boroszów

Powierzchnia: 250.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2066

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu trzy kondygnacyjnego w zabudowie bliźniaczej. Do sprzedaży przeznaczona jest połowa domu.
Budynek położony jest w cichej małej miejscowości.

Rok budowy 1910, w stanie do generalnego remontu. Budynek posiada w części pomieszczeń położoną nową instalację elektryczną.
Na działce o powierzchni 360m2 znajduje się nowa automatyczna oczyszczalnia ścieków, oddzielny garaż z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym.

Do budynku jest doprowadzony prąd. Wyjazd z posesji przez nową bramę z furtką jest bezpośrednio na drogę asfaltową. Obok budynku znajduje się przystanek autobusowy.

Budynek posiada dużą piwnicę około 100m2 oraz strych około 100m2 a w tym dwa pomieszczenia przystosowane do zagospodarowania na pomieszczenia użytkowe . Niewielka część dachu wymaga naprawy.

W budynku jest sześć pokoi, cztery kuchnie, cztery spiżarki oraz cztery pomieszczenia łazienkowe.
Cała posesja jest ogrodzona.

Cena 250 000 zł

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta- zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Liczba pięter3 piętra i więcej
Liczba pokoi6
Materiał budowycegła
Oknadrewniane
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)360
Położeniewieś
Rodzaj zabudowybliźniak
Rok budowy1910
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl