Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Piękny dom w spokojnej okolicy

749 000 zł

Lokalizacja: Luboszyce

Powierzchnia: 151.00 m2

Numer oferty: ODI/D/964

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

W swojej ofercie mamy piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151m2 z garażem dwustanowiskowym z bramą wjazdową automatyczną z bezpośrednim wejściem do domu. Budynek usytuowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 7,9 ara.

Nieruchomość została oddana do użytku w 2009r roku.

Rozkład pomieszczeń:

- Parter:

Hol, salon z jadalnią i wyjściem na taras od strony ogrodu,otwarta kuchnia, pokój gościnny, łazienka z WC i prysznicem.

- Piętro
przedpokój, 4 pokoje, 2 garderoby, duża łazienka z WC i wanną.

Dolna kondygnacja domu wyposażona w ogrzewanie podłogowe, górna łazienka-ogrzewanie podłogowe, na podłogach panele i płytki podłogowe, na ścianach tynki i gładzie.
Sufity podwieszane.

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej,murowanej.

STOLARKA OKIENNA-energooszczędna PCV.

Media:
-woda
-gaz
-kanalizacja

W pobliżu zabudowania jednorodzinne.

Okolica cicha i spokojna z dobrym dojazdem do Opola.
Cena 749 000 zł

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń ,napisz i umów się na bezpłatną prezentację

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Garażtak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi6
Materiał budowypustak
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)790
Położeniepod miastem
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy2009
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
W okolicy lastak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl