Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Piękny dom blisko Opola ODI/D/2041

695 000 zł

Lokalizacja: Chróścina

Powierzchnia: 150.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2041

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący, wyremontowany w Chróścinie posadowiony na 12,8 ar działce.
Dom jest piętrowy.

Parter to :
- salon
- pokój gościnny
- kuchnia w zabudowie
- łazienka z wc

Pierwsze piętro;
- trzy sypialnie
- łazienka z wc

Powierzchnia mieszkalna to 150 m2.
W piwnicy kotłownia, pralnia z suszarnią.
Garaż i warsztat to osobny budynek

Ogrzewanie gazowe i węglowe.

Dojazd drogą asfaltową, do przystanku MZK 15 m.Do centrum Opola 5 km. W pobliżu sklep DINO, szkła i przedszkole.

Podłączony do kanalizacji.
Dom ocieplony, wszystkie instalacje i dach nowy.

W cenie sprzedaży wszystkie meble widoczne na zdjęciach.
Zapraszamy na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Materiał budowycegła
Ogrodzenie betonowetak
Ogrzewanie gazowetak
Ogrzewanie węglowetak
Oknaplastikowe
Piwnicatak
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1280
Położeniewieś
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy1980
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wolne od2020-04-01
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl