Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Nowoczesny i atrakcyjny w Kolonii Gosławickiej

820 000 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 153.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2043

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo słoneczny,nowoczesny i elegancki dom w zabudowie szeregowej.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

PARTER- salon z aneksem kuchennym,łazienka, sporej wielkości wiatrołap z szafą w zabudowie,pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

PIĘTRO:4 sypialnie, garderoba oraz łazienka.

Na podłogach płytki i panele, na ścianach gładzie,okna pcv, drzwi wewnętrzne nowego typu.

W pobliżu szpital, apteka, żłobek, przedszkole, sensoryczny plac zabaw, przystanki MZK, świetna komunikacja z pozostałą częścią Opola.

NIERUCHOMOŚĆ WYKOŃCZONA W NOWOCZESNYM STYLU.

Kilkuletni budynek, ocieplony i otynkowany,dachówka ceramiczna, przestrzeń przed domem i podjazd do garażu wyłożone kostką. Teren ogrodzony.

TERMIN PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI OD 1 MAJA 2020.

CENA OFERTOWA 820.000 ZŁ , do symbolicznej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)300
Rodzaj zabudowyszeregowiec
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl