Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Nowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola ODI/D/969

470 000 zł

Lokalizacja: Polska Nowa Wieś

Powierzchnia: 137.00 m2

Numer oferty: ODI/D/969

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Opola.

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z garażem jednostanowiskowym posadowiony na działce 7,7 ara o pow. całkowitej 205m2.
Pow. użytkowa 137m2.

Dom będzie ocieplony i otynkowany w stanie deweloperskim.

Składa się z
Parter:
-salon z miejscem na kominek połączony z kuchnią
-łazienka z wc i prysznicem

Piętro:
-4 pokoje
- łazienka z wc, wanną i prysznicem

Budynek wybudowany z cegły, pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV, na ścianach tynki gipsowe.
Ogrzewanie gazowe.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta zapraszamy do kontaktu.



(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Garażtak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Materiał budowycegła
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Poddaszeużytkowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)770
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy2019
Stan wykończeniado wykończenia
Typmieszkalny
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl