Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

NIETUZINKOWY Z POTENCJAŁEM DO REMONTU ODI/D/2042

130 000 zł

Lokalizacja: Bąkowice

Powierzchnia: 195.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2042

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

IDEALNY POD AGROTURYSTYKĘ LUB INNĄ DZIAŁALNOŚĆ!!!

Przedstawiamy Państwu ciekawy, przestronny , częściowo podpiwniczony dom wolno stojący, zlokalizowany w gminie
Świerczów.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

PARTER:3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duży hall oraz dwa pokoje do adaptacji z osobnym wejściem.

STRYCH:

Powierzchnia strychowa do adaptacji( możliwość zrobienia 5 pokoi i łazienki.

Na podłogach płytki, panele i drewno, na ścianach tynki, okna plastikowe, na poddaszu drewniane zrobione na zamówienie u stolarza.

W nieruchomości wymieniono całą instalację elektryczną, nowa instalacja wod-kan, woda z wodociągów nie ze studni, szambo.

W domu niedawno wymieniono dach.

Na 34 arach między innymi stodoła, garaże, droga asfaltowa.
W miejscowości obok przedszkole, szkoła, sklep, dom kultury Urząd Gminy, przystanki i pozostałe punkty.

TERMIN ODDANIA- OD ZARAZ.

CENA OFERTOWA:130.000 zł

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi5
Materiał budowycegła
Ogrzewanie piece kaflowetak
Oknaplastikowe
Poddaszebrak
Powierzchnia działki (m2)3400
Położeniepod miastem
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado remontu
Szambotak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl