Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

Dom w Nysie ODI/D/976

219 900 zł

Lokalizacja: Nysa

Powierzchnia: 120.00 m2

Numer oferty: ODI/D/976

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u nas!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny, podpiwniczony zlokalizowany w Nysie, wojewódzwo opolskie.


Budynek 2-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej ok. 120 m2, na którą składają się:

parter:

- 1 pokój,
- kuchnia,
- łazienka,
- WC
- pomieszczenie gospodarcze- kotłownia (ok. 50 m2)

Półpiętro:
- spiżarnia

I piętro:

- 3 pokoje,


Dom usytuowany na 28 ar działce.

Na posesji znajduje się budynek gospodarczy murowany.

Standard wykończenia:
- okna: góra-drewniane, dół-PCV
- ściany i sufity: tynk tradycyjny, tapety
- podłogi: płytki, panele, wykładzina pcv
- dach: dachówka
Ogrzewanie- piec węglowy. Woda ciepła-bojler.

Media:
- kanalizacja
-prąd
-woda

W pobliżu przystanek autobusowy,przystanek PKP.
Termin wydania nieruchomości do uzgodnienia.
Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie -tylko Nysa lub Opole.
Cena 219900.000 zł,do negocjacji.

POLECAMY!

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj, zadzwoń i umów się na bezpośrednią prezentację!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi4
Ogrodzenie betonowetak
Ogrzewanie węglowetak
Oknaplastikowe
Piwnicatak
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)280
Położeniemiasto
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado remontu
Strychtak
Teren zamkniętytak
W okolicy jeziorotak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl