Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Dom parterowy Wawelno ODI/D/2061

245 000 zł

210 000 zł

Lokalizacja: Wawelno

Powierzchnia: 94.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2061

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

SZUKASZ NIEWIELKIEGO DOMU BLISKO OPOLA?
TA OFERTA JEST WŁŚANIE DLA CIEBIE.


Prezentujemy Państwu nieduży dom położony w miejscowości Wawelno, tylko 15 km od centrum Opola.

Dom parterowy posadowiony na 9,25 arowej działce.

Rozkład:
-3 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,
- poddasze do zagospodarowania,
- do budynku przylega budynek
gospodarczy z
kotłownią – do kapitalnego
remontu.

Wykończenie:
- podłogi- płytki
- ściany- tynk tradycyjny, płytki

Dostępne media:
- prąd,
- woda,
- szambo
- kanalizacja studzienka kanalizacyjna na działce -
do podłączenia
- gaz w drodze- do podłączenia

Budynek położony 150m do przystanku MZK, 20m do sklepu spożywczego, w pobliżu przedszkole, szkoła, restauracja, kwiaciarnia i kościół.
Istnieje możliwość dokupienia 10 lub 20 arów bezpośrednio przylegających do w/w nieruchomości

Atrakcyjna cena -210 000 zł.

Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego.

SPODOBAŁA CI SIĘ NASZA OFERTA?
ZADZWON I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.


(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Liczba pokoi3
Materiał budowycegła
Poddaszenieużytkowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)925
Położeniewieś
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy1940
Stan wykończeniado remontu
Szambotak
Typmieszkalny
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl