Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Dom ODI/D/2039

280 000 zł

Lokalizacja: Murów

Powierzchnia: 120.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2039

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy sprzedaż dom położony blisko lasu /50 m/ w miejscowości Murów .
Miejscowość leży na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.Okoliczne lasy są zasobne w grzyby i inne runo leśne, liczne ścieżki spacerowe.
Dom jest cało roczny , idealnie nadaje się również jako weekendowy.
Posadowiony jest na 8-mio arowej działce w kształcie trójkąta o wymiarach 51x38x38 m.
Składa się z trzech pokoi ,widnej kuchni, łazienki z WC,dużego przedpokoju.
Do jest na całej powierzchni podpiwniczony/120m2/ co daje możliwość zrobienia dodatkowych pomieszczeń.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachpłaski
Dojazd asfaltowytak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi3
Materiał budowycegła
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie elektrycznetak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachupapa
Powierzchnia działki (m2)800
Położeniemiasto
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy1980
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Umeblowanytak
W okolicy lastak
Wodatak
Wolne od2020-05-01
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl